BİLGİSAYAR VE NOTEBOOK TAMİRİ

Bildirilen arıza kaydı üzerine ürünün arıza tespit çalışmasına başlanır.Öncelikli olarak olabilecek donanımsal parçalar (cpu,ram,adaptör,batarya,lcd panel,inverter,florasan,hdd,optik okuyucu) denenir.Daha sonradan eğer gerekiyor ise servis test diskine demo yazılımlar kurularak ürünün sistem probleminden sorunu olup olmadığına bakılır.Üründe çalışmalara rağmen her hangi bir ilerleme olmamış ise anakartına arıza tespiti için gerekli işlemler başlatılır.Bu sürec içersinde öncelikle anakartın stabilize çalışması için yarı iletken kompanentlerin(diyot ,kondansatör,mosfet, sistem entegreleri ,grafik işlemci,kuzey ve güney chipset ) demontaj ve montaş işlemleri başlar.Bu süreç arızanın neden kaynaklandığı ve maliyetlerin çıkartıla bilmesi için yapılması gereken aşamalardır. Yapılan işlem aslen onarım anlamına gelmektedir ancak hem ürün sahibini doğru bilgilendirebilmek hemde ürünün problemini doğru fiyatlandırabilmek için bu müdahaleler zorunludur.

 

LCD MONİTÖR TAMİRİ VE ONARIMI

Hermarka ve model notebooklar için 8,9″, 10,1″ 12,1″, 13,3″, 14,1″, 15″, 15,4″15,6″ 16″ ve 17″ piyasada bulunan orijinal ve yan sanayi olmak üzere tüm ekran çeşitleri stoklarımızda mevcuttur. Notebookun modeline göre maximum 20 dakika içinde kırlan ekranınızı yenisi ile değiştiriyor sizi notebookunuza kavuşturuyoruz. istanbul dışında bulunan müşterilerimiz ise notebookunuz kargo ile adresimize gönderdikleri takdirde yine aynı gün içinde ekran değişimi yapılıp tekrar adresine kargo ile gönderilir.EKRAN BİLGİSİ ALMAK İÇİN SERVİSİMİZLE İRTİBATA GEÇİN.

 

NOTEBOOK KLAVYE,BATARYA VE TÜM YEDEK PARÇALARI

Notebook ve diğer masaüstü bilgisayarlarda kullanıma bağlı olarak yıpranma ve aşınmalar olmaktadır ancak bu yıpranma ve aşınmalar masaüstü pc lere oranla notebooklarda daha fazladır,en büyük yıpranmayı ise klavye kasa ve bataryalar görmektedir servisimiz bu konudada siz müşterilerimizin yanında olucaktır TÜM NOTEBOOK AKSESUAR VE YEDEK PARÇA İHTİYAÇLARINI SERVİSİMİZLE İRTİBATA GEÇEREK SAĞLAYABİLİRSİNİZ UNUTULMAMALIDIRKİ KALİTE VE GÜVEN ÖNCELİKLİDİR.....

 

MARKA BAĞIMSIZ TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Bilgi İşlem Çözümleri Bilgisayar servisinde olduğu gibi notebook servisinde de Kaliteli ve Güvenilir servis hizmeti vermektedir, Toshiba, Hp, Lenovo, Acer, Asus başta olmak üzere tüm marka ve model notebook, netbooklara servis hizmeti, kurulum hizmeti, destek hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Notbook ile alakalı parça teminlerimizde bulunmaktadır. Piyasadaki bir çok marka ve model için; Notebook ekranı, Klavye, Pil, Adaptör, Kasa,Ram, Disk, Optik sürücü temin etmekteyiz.